KRaL Düzceli 81
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRaL Düzceli 81

Muhammet Poyraz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz"

YazarMesaj
Ruudy18

"Özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz" Empty
MesajKonu: "Özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz"   "Özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz" I_icon_minitimePtsi 07 Tem. 2008, 01:21

Beşiktaş'ın yeni transferi Uğur İnceman, kamp dönemini iyi geçirdikten sonra sezona da iyi başlamaları halinde şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceklerini söyledi.

Siyah-beyazlı takımın kampına geçen günlerde katılan Uğur, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, büyük camiada her sene şampiyonluğun hedef olacağını belirterek, ''Çok iyi bir takımımız var. Yeni transferlerle ilgili herkes görüşlerini dile getirdi. Şimdi top bizde, iyi bir takım olup sezona iyi bir başlangıç yaparsak, özellikle bu kamp dönemini iyi geçirirsek, inanıyorum ki sezon sonunda özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz'' dedi.

Çok mücadeleci bir yapıya sahip olduğunu vurgulayan yeni transfer, ''Özel hayatımda da öyleyim. Saha içinde de elimden geldiği kadar mücadele etmeye bakıyorum. Defansa yardımcı olmaya çalışan bir oyuncuyum ve tabii ki ofansif yönlerim de var, oraya da katkı sağlamaya çalışıyorum. Ümit milli takımda oynarken bir kaç yıl önce Beşiktaş'a transfer olacaktım. Ama gerçekleşmedi ve ben çalışmalarıma devam ettim. Sonunda Beşiktaş'a geldiğim için gerçekten çok mutluyum, ailem de beni çok destekledi. Şu ana kadar sadece Vestel Manisaspor ile ikinci ligde şampiyonluk yaşadım. İnşallah Beşiktaş'ta da yaşarım'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı taraftarlara da değinen Uğur, ''Beşiktaş taraftarını anlatmaya gerek yok. Dünyanın bildiği bir taraftar. Beşiktaş çok güzel taraftar topluluğuna sahip. Taraftarlar, takımlarına inanılmaz destek veriyorlar. Bu taraftarın benim arkamda olduğunu düşününce daha da hırslanıyorum'' dedi.

Beşiktaş'ın bu sezon çok fazla transfer yapmadığını kaydeden siyah-beyazlı oyuncu, ''Bakıldığında 6 transfer var. Takımın kilit oyuncuları kaldı. Yeni transferler de nokta transferler oldu. Ayrıca transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle başkanımız Yıldırım Demirören'e, Sinan Engin'e ve Ertuğrul Sağlam'a teşekkür ediyorum. Benden vazgeçmediler. Sonunda gerçekleştiği için çok mutluyum'' diyerek sözlerini tamamladı.

"Özlenen şampiyonluğu Beşiktaş'a getireceğiz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-